Browsing Tag

Dario Benedetto

Objektiv latin për sulmin, Roma me plan të qartë

Roma dëshiron të blejë një sulmues dhe mesa duket e ka qartësuar objektivin. Klubi verdhekuq pëlqen shumë Dario Benedeton, sulmuesin e Boka Zhuniors. Frederik Masara dhe Nikolas Burdioso kanë patur një takim kohë më parë. Dy drejtorët…

Zëvendësuesi i Xhekos, Roma piketon jashtë kontinentit

Edin Xheko mund të largohet nga Roma në fund të sezonit. Verdhekuqtë nuk duan të mbeten të papërgatitur dhe kanë filluar punën për gjetjen e një bomberi. Andrea Beloti është dëshira e madhe, por lojtari është shprehur se dëshiron të…