Browsing Tag

Croatia

Modriç nuk di të ndalet, tjetër çmim për kroatin

Luka Modriç është kurorëzuar mbrëmjen e kaluar me çmimin lojtari më i mirë kroat i vitit 2018. Kështu, mesfushori rrëmben një tjetër çmim këtë muaj pas “Topit të Artë” dhe titullit të Botërorit të Klubeve të fituar me Realin e Madridit.…