Browsing Tag

Çiro Imobile

Gati kontrata për Imobilen, bisedime edhe me Luis Alberton

Lacio po punon për rinovimet e kontratave dhe objektivat e Klaudio Lotitos janë të qarta. Sergej Milinkoviç-Saviç po tentohet të bindet për të nënshkruar kontratën e re. Gjithsesi, i pari që do hedhë të zezën mbi të bardhë pritet të jetë…

Rekord i epokës Lotito, Lacio gati për rinovimin e dy yjeve

Lacio rezistoi gjatë verës dhe arriti të mbajë Milinkoviç-Saviç në ekip. Drejtuesit e klubit po punojnë fort dhe është gati rinovimi për dy nga yjet e skuadrës: mesfushorin serb dhe sulmuesin Imobile. Të dyve do t’u rriten rroget në 3…