Browsing Tag

Chamberlain

Ndërron numrin e fanellës, mesfushori shpërblen tifozët

Aleks Okslejd Çambërlejn në këto vite në Liverpul e kemi parë të mbajë numrin 21 në shpinë. Kjo ka ndodhur sepse ka qenë i detyruar, pasi numri i tij i preferuar është 15-ta. 25-vjeçari e ka mbajtur atë në gjashtë vitet e kaluara te…

VIDEO | Lajme të mira për Klop, rikthehet ylli i skuadrës

Sezoni futbollistik është futur në fazën më të ngarkuar dhe ndeshjet janë çdo tri ditë për skuadrat elitare të Europës. Edhe Liga e Kampionëve është futur në fazën më të rëndësishme, ajo me eliminim direkt dhe të gjithë trajnerët do të…