Browsing Tag

Caceres

Tetë vite pa BBC për Juventusin, Kaseres kërkon rekordin!

Juventusi pret Parmën sonte në mbrëmje dhe djemtë e Alegrit do të bëjnë maksimumin për t’u rikthyer te fitorja. Humbja e thellë kundër Atalantës nuk është pritur mirë nga tifozët dhe bardhezinjtë e dinë që mënyra më e mirë për të lënë pas…