Browsing Tag

Butrinti

Tomori “manita” Butrintit, Vllaznia nesër “derbi”

Vllaznia e drejtuar nga Hasan Lika zhvilloi para pak ditësh miqësoren e parë me Veleccikun dhe barazoi 1-1. Tashmë është programuar një tjetër takim dhe sërish është thuajse një derbi, pasi përballë do të kenë lezhjanët e Shënkollit, që për…