Dy “sakrifica” për tri pikë, SPAL furnizon infermierinë e Interit

Fitorja 2 – 0 ndaj SPALI-it nuk ka kaluar pa dëme tek Interi. Mesfushori Marselo Brozoviç…

Inter i “gjymtuar” ndaj Frozinones, e pëson një tjetër lojtar

Interi do të presë të shtunën në “San Siro” Frozinonen e vendit të parafundit. Fitorja është…

Tek Interi kanë arsye për t’u shqetësuar, gjithçka lidhet me kontratën e Brozoviç

Pak ditë parë Interi njoftoi rinovimin e kontratës me mesfushorin kroat Marcelo Brozoviç deri në vitin…

Kroacia me mungesa, dy lojtarë të Interit tërhiqen nga grumbullimi

Kampionatet në Evropë do të kenë disa ditë pushim, pasi është radha e ekipeve kombëtare për…

Dëmtimi i Brozoviç, mesfushori humbet ndeshjen kundër Spalit

Marcelo Brozoviç nuk  do të jetë i gatshëm për ndeshjen e kësaj jave ndaj Spalit. Mesfushori…

Inter, mbret i shtesës edhe në Xhenova

Në mesjavë Interi mposhti Totenhemin në Champions League me zemër dhe durim deri në shtesë, ndërsa…

Brozoviç-Inter, italianët kanë një plan për kroatin

Interi kërkon titullin kampion në Itali, por Juventusi është vështirë të thyhet. Gjithsesi në klubin zikaltër…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online