Browsing Tag

Brozovic

Inter, mbret i shtesës edhe në Xhenova

Në mesjavë Interi mposhti Totenhemin në Champions League me zemër dhe durim deri në shtesë, ndërsa dot ka bërë të njëjtën gjë, duke fituar 1-0 në shtesë ndaj Sampdorias. Heroi këtë radhë ishte Brozoviç, autor i një goli të shkëlqyer dhe…

Brozoviç-Inter, italianët kanë një plan për kroatin

Interi kërkon titullin kampion në Itali, por Juventusi është vështirë të thyhet. Gjithsesi në klubin zikaltër po punojnë të ndërtojnë një ekip me bazament të fortë dhe kjo arrihet duke ruajtur grupin. Janë disa lojtarët me të cilët po…