Browsing Tag

Brahim Diaz

Reali nuk pret, Brahim Diaz vishet madrilen që në janar

Merkatoja e janarit është në prag dhe ekipet kanë filluar me lëvizjet që tani. Reali i Madridit është përfolur shpesh ditët e fundit për sa i përket një lëvizje të mundshme në lidhje me lojtarin e Mançester Sitit, Brahim Diaz. Mesfushori…

Real apo Siti? Të gjithë presin vendimin e Brahim Diaz

Brahim Diaz është kthyer në qendër të vëmendjes te Mançester Siti. Vetë trajneri Pep Guardiola foli për të ardhmen e sulmuesit 19-vjeçar, kontrata e të cilit mbaron në fund të këtij sezoni. Trajneri spanjoll tha se klubi është i gatshëm të…