Browsing Tag

Boston Celtics

VIDEO | Giannis përmbys Celtics, CJ McCollum përbindësh

Milwaukee Bucks dhe Portland Trail Blazers kanë marrë kryesimin në serinë e gjysmëfinaleve të Konferencave në NBA. Giannis Antetokounmpo ishte i papërmbajtshëm në ndeshjen e tretë, teksa regjistroi 32 pikë, 8 asiste dhe 13 topa të…

VIDEO | Milwaukee Bucks “makineri”, Harden vendos rekord

Milwaukee Bucks, Boston Celtics dhe Houston Rockets kanë triumfuar edhe në përballjet e dyta të raundit të parë te serie “play-off”. Sigurisht kalimi në raundin tjetër duhet pritur, pasi dihet në NBA shpesh dhuron surpriza. Aktualisht gjëra…

Fluturojnë Bucks, Boston Celtics i fortë për LeBron James

Milwaukee Bucks ka regjistruar fitoren e 50-të sezonale, teksa mundi së fundmi Charlotte Hornets me rezultatin 131-114. Giannis Antetokounmpo bëri një ndeshje mjaft të mirë, teksa shënoi 26 pikë, dha 6 asiste e rikuperoi 13 topa. Brook…

Lakers e James nuk shohin dritë, Spurs e Celtics marshojnë

Los Angeles Lakers dhe LeBron James nuk kanë çfarë bëjnë përballë makinerisë Denver Nuggets, që iu gëzua fitores me rezultatin 99-115. “Mbreti”, pavarësisht 31 pikëve të shënuara, nuk ia doli dot ta çonte drejt suksesit skuadrën e tij.…

Rikthehen Bucks, Kyrie Irving “shkatërron” Raptors

Humbja e dytë radhazi për Toronto Raptors. Kawhi Leonard me 31 pikë dhe 15 rikuperime nuk mjaftoi kundër Boston Celtics, pasi gjithçka u mbyll 123-116 pas shtesës. Një ndeshje e balancuar, me kanadezët që në fund të tre periodave të para…
where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online