Kulmi i karrierës dhe planet e së ardhmes, Bogdani: Dua të jem trajner, Shqipëria nuk ka talente

Erjon Bogdani ka folur gjerë e gjatë. Ish-sulmuesi i kombëtares, i cili tani ka nisur edhe…

Shqipëria e Bogdanit mund Rumaninë, mjafton goli i Bullarit

Kombëtarja e 19-vjeçarëve ka mposhtur përfaqësuesen rumune në takimin miqësor të zhvilluar ditën e sotme në…

LISTA | Bogdani prezanton listën e Kombëtares U19

Shqipëria U-19 do të luajë tre takime mjaft të rëndësishme në muajin tetor, teksa në harkun…

Bogdani, i kënaqur nga kuqezinjtë 19-vjeçarë: Tifozët u argëtuan, loja ishte e duhura

Djem të rinj me perspektivë, vetëm pak kohë në dispozicion, megjithatë ka arritur që të përcjellë…

Bogdani: Besim dhe 4-3-3, tentojmë kualifikimin

Erjon Bogdani bëhet gati për debutimin në një ndeshje zyrtare në stolin e Shqipërisë U-19, me…

Bogdani sqaron: Zgjedhje teknike, Sinani ka luajtur shumë pak te Milani

Ismet Sinani dëshpërohet dhe paralajmëron mbylljen e dyerve për Shqipërinë, por Erjon Bogdani i qëndron besnik…

Kualifikuese U-19/ Bogdani shpall listën: Kam marrë më të mirët, do ta provojmë ndaj rivalëve superiorë

Trajneri Erjon Bogdani ka dalë sot para medieve për të prezantuar listën e futbollistëve që do…

Kuqezinjtë e Bogdanit ndalen në miqësoren e dytë

Shqipëria U-19 fitoi para dy ditësh në Fier kundër Gjeorgjisë, por sot ka imituar kombëtaren U-19…

Bogdani: Fitore e merituar, nga ky ekip do të dalë pasardhësi im…!

SHQIPËRI-GJEORGJI 1-0 Shënues: Çela 80′ SHQIPËRIA: Qirko, Arapi, Çela, Gjura, Abara, Rama, Gkertsos, Lakti, Burba (Myrteza…

Bogdani dhe miqësoret e kombëtares U-19: Provoj grupin e eliminatoreve  

Erjon Bogdani ka prezantuar sot listën me 25 futbollistë që do të luajnë dy miqësore kundër…

Bogdani zbulon listën e Shqipërisë U-19, dy miqësore ndaj Gjeorgjisë

Erjon Bogdani ka prezantuar sot listën e Shqipërisë U-19, që më datë 30 dhe 1 gusht…

Bogdani optimist: Panuçi do t’ia dalë mbanë

Një ndër personat që e njeh më mirë trajnerin e ri të Shqipërisë, Kristian Panuçin, është…

Bogdani: Nuk kemi cilësi, ndaj na duhet grinta dhe egërsia

Erjon Bogdani ka qenë i pranishëm në prezantimin programin e projektit për moshat parashkollore, iniciuar nga…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online