Besëlidhja blof në start, Tërbunin s’e kënaq pika!

Lezhjanët gabojnë në fushën e tyre, kurse pukjanët e nisin mbarë në një transfertë delikate BESËLIDHJA…

Nga Kamara…te Kamara, Besëlidhja “Made in Guinea”

Turadi që ka luajtur më parë te Luzi 2008 e Besa është gati që të bëhet…

Konfirmohet Hepaj, ikën Dibra

Mesfushori shkodran do të mbetet pjesë e ekipit edhe sezonin e ardhshëm, ndryshe nga qendërmbrojtësi, që…

Grumbullohet Besëlidhja, mungojnë titullarët

Ndonëse janë nën kontratë, dje kanë munguar jabanxhinjtë dhe vendasit. Ja kush janë afrimet e para…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online