Browsing Tag

Bentacur

Juventus nuk di të ndalet, shkruhet “simfonia e tetë”

Juventus vijon me hapa të frikshëm në Serinë A. Triumfon në transfertën e Udinezes dhe çon serinë e fitoreve radhazi në tetë. 24 pikë të plota për bardhezinjtë dhe fitorja e dhjetë, në po kaq sfida zyrtare për këtë fillim sezoni. Ishte…