Browsing Tag

Benatia

Mbrojtësi i bindur: Vetëm Juventusi mund ta ndalë Juventusin!

Juventus është ndër klubet e vetme, që këtë fillim sezoni çdo ndeshje që ka luajtur e ka fituar. Janë 9 ndeshjet zyrtare të bardhezinjve, 7 në kampionat dhe 2 në Champions. Triumfe në të gjithë sfidat për të besuarit e Alegrit që po duken…