Browsing Tag

beckham

Luftë e papritur, Bekam dhe Inter përfundojnë në gjyq

Dejvid Bekam katër vite më parë deklaroi publikisht se do të jetë president i një klubi në MLS, kampionatin amerikan të futbollit. Sot, ish-lojtari i njohur anglez është president i klubit të tij amerikan, Inter Majami. Por para se Bekam…

VIDEO | Statujë horror, Bekam viktimë e një rrengu

Një Dejvid Bekam kaq të mërzitur rrallë e kemi parë, edhe kur ka humbur ndonjë penallti a trofe. Ia ka dalë mbanë ta lërë pa fjalë Xhejms Korden, një prezantues në Britaninë e Madhe (Late Late Shoë), i cili i ka bërë një shaka me kamera të…

VIDEO | Salah “kopjon” Bekam, Lovren na kujton… Pinokun!

Dejvid Bekam ka qenë shpeshherë në qendër të vëmendjes gjatë kohës kur ishte futbollist dhe padiskutim ka qenë dhe mbetet një nga sportistët më të famshëm. Disa vite më parë, britaniku ishte fytyra e kompanisë “Pepsi” dhe videoja e tij në…