Premier Ligë, njihuni me 100 lojtarët më të mirë të gjitha kohërave

Premier Liga është kampionati më i fortë në botë dhe të jesh në majën e kampionatit…

VIDEO | Rikthim në kohët e vjetra, Solskjaer e Bekam “show” në miqësore

Ish-lojtarë të Mançester Junajtid dhe Bajernit të Mynihut u mblodhën sot në stadiumin “Old Trafford” për…

Luftë e papritur, Bekam dhe Inter përfundojnë në gjyq

Dejvid Bekam katër vite më parë deklaroi publikisht se do të jetë president i një klubi…

VIDEO | Statujë horror, Bekam viktimë e një rrengu

Një Dejvid Bekam kaq të mërzitur rrallë e kemi parë, edhe kur ka humbur ndonjë penallti…

VIDEO | Salah “kopjon” Bekam, Lovren na kujton… Pinokun!

Dejvid Bekam ka qenë shpeshherë në qendër të vëmendjes gjatë kohës kur ishte futbollist dhe padiskutim…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online