VIDEO | Vendimi i veçantë: Penalltia i bën lëmsh të gjithë, përsëritet ndeshja!

Rregulli i goditjes së penalltisë është i qartë. Nëse topi përfundon në shtyllë, ose traversë, dhe…

Dashuria për ekipin s’njeh kategori, tifozët e Barit në radhë për abonetë sezonale

Futbolli italian nuk është më ai i kohëve të lavdishme, ku konsiderohej me të drejtë si…

Morati zbulon ofertën: Isha pranë rikthimit në futboll, ja pse refuzova!

Silvio Berluskoni nuk ia doli të qëndronte larg futbollit dhe u rikthye duke blerë klubin e…

Ish-trajneri i Tiranës, mes kandidaturave për stolin e Barit

Bari nuk ia doli të regjistrohej në Serinë B, për shkak të borxheve të shumta dhe…

De Laurentis, Lotito dhe Co. “përplasin brirët” për klubin e Barit

Falimentimi i skuadrës së Barit ka goditur rëndë imazhin e futbollit italian, por fatmirësisht klubi italian…

Bari fiton, Basha bën heroin me dy gola

Të paktën për një natë, Bari e sheh veten në vendin e tretë në Serinë B,…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online