Browsing Tag

Balloteli

Mançini zbulon të përzgjedhurit, Baloteli jashtë liste

Roberto Mançini ka bërë publike listën me të grumbulluarit për ndeshjet e muajit qershor, ku Italia do të vihet përballë Bosnjës dhe Greqisë në kuadër të kualifikueseve të “Euro 2020”. Siç është bërë traditë në “epokën” Mançini, lista është…

Baloteli ndërron destinacion, bën gati rikthimin e bujshëm

Mario Baloteli është një ndër emrat më të përfolur të merkatos së janarit. Italiani, i cili e ka vendosur tashmë që do të largohet nga Nica, fillimisht u mendua se do të kalonte te Olimpiku i Marsejës. Gjithsesi, në raportitem e fundit…