Rumenige e bën të qartë: Nuk dorëzohemi, Hadson-Odoi na intereson

Bajerni i Mynihut bëri çmos për të blerë kartonin e talentit anglez Kalum Hadson Odoi gjatë…

Hadson-Odoi nën hapat e Sanços, “gjiganti” gjerman e ka bindur

Talenti anglez Kalum Hadson-Odoi u ka bërë të qartë drejtuesve të Çelsit se nuk e shikon…

Syle: E meritoj vendin e titullarit, te Bajerni një gabim të dërgon në stol

Niklas Syle ka fituar “betejën” me Zherom Boateng dhe tani është një titullar i padiskutueshëm i…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online