Titulli kampion, Liverpuli shpreson te një mrekulli e ish-lojtarit

Liverpuli dhe Mançester Siti po luftojnë ashpër këtë sezon për titullin kampion në Angli, ndryshe nga…

Babel ofendon tifozin, Beshiktashi nuk e fal

Rajan Babel ka nisur sezonin e tretë te Beshiktashi dhe praktikisht është bërë turk, sepse ka…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online