Asani: Kualifikimi 50 me 50, ja si e ndëshkojmë Karabakun

Futbollisti i Partizanit, Jasir Asani, ka dhënë një intervistë për “Supersport” në prag të ndeshjes të…

Vlerësime në Azerbaixhan dhe Bjellorusi, shkëlqejnë dy “ish”-ët e Superiores

Ish-futbollisti i Skënderbeut Xhejms Adeniji vazhdon të spikasë në Azerbaixhan me skuadrën e Gabalas. Në takimin…

Dëmtimi e largoi nga Kukësi, mesfushori firmos në Azerbajxhan

Mesfushori franko-algjerian Shafik Tigruxha ndërpreu marrëveshjen me Kukësin gjatë merkatos së janarit. Ditën e sotme 27-vjeçari…

Lajmi për fund karriere, tani flet Agolli

“Ansi Agolli po mendon ta mbyllë karrierën në fund të sezonit. Për këtë arsye, sezoni aktual…

Goli i mbrëmjes, kolegu i Agollit nderon Azerbaixhanin dhe frikëson Kosovën

Azerbaixhani nuk la vend për surpriza duke mundur Ishujt Faroe 2 – 0, rezultat ky që…

Arsenali niset drejt Azerbaixhanit, politika lë pa biletë fantazistin e “topçinjve”

Stafi teknik dhe lojtarët e Arsenalit janë nisur para pak orësh drejt Azerbaixhanit, ku do të…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online