Browsing Tag

Armenia

VIDEO | Gafa që i tërboi, historia dhe festa e Gjibraltarit

Mbrëmja e djeshme në Ligën e Kombeve dhuroi rezultate surprizë, por mbi të gjitha duhet veçuar suksesi i Gjibraltarit, që mori fitoren e parë në histori në një ndeshje zyrtare. Ishte një rezultat historik që vinte pas 22 humbjesh, që nga…

De Biazi refuzon milionat, tani i del emri te Kievo

Xhani De Biazi mbetet i papunë. Së fundmi ai mori një ofertë nga Armenia, madje mediat vendase raportuan se italiani kishte qenë atje dhe kishte biseduar me presidentin e federatës. Në fund nuk ka pasur marrëveshje. Sipas asaj që…