Browsing Tag

Ardit Hoxhaj

Transferimi i Ardit Hoxhajt, “blof” i Luftëtarit?

Luftëtari duket se nuk mund të aktivizojë një nga afrimet e janarit. Sulmuesi Ardit Hoxhaj, vlonjati që ishte pjesë e Skënderbeut, ka kaluar te gjirokastritët për të pasur më shumë hapësira. Gjithsesi gjasat janë që të mos aktivizohet dot…

Ekskluzive: Luftëtari befason, gjen pasuesin e Dejvi Bregut

Luftëtari ka marrë së fundmi një tjetër lojtar. Pas fitores me Laçin, për trajnerin Julian Ahmataj ka edhe një tjetër dhuratë nga drejtuesit. Sulmuesi vlonjate Ardit Hoxhaj do të jetë pjesë e bluzinjve. Edhe pse merkato është mbyllur, palët…

Largimi i papritur, Skënderbeu humbet një sulmues

Skënderbeu ka humbur një tjetër futbollit dhe vetë trajneri Orges Shehi e ka pranuar se pjesë e skuadrës për pjesën e mbetur të sezonit nuk do të jetë sulmuesi Ardit Hoxhaj. Vjonjati ka kërkuar largimin dhe nuk i është refuzuar nga klubi.…

Shehi me tre mungesa, Skënderbeu kërkon kthesën

Humbja me Teutën la një shije të hidhur në kampin korçar, por kampionati vazhdon dhe nuk ndalet. Ndeshja e radhës vjen shpejt, ndërsa kampionët në fuqi do të përballen në transfertë kundër Kukësit. Ndeshja do të zhvillohet në stadiumin e…

Momenti i duhur, Shehi rotacion te Skënderbeu?

Skënderbeu pret të shtunën Kastriotin në shtëpi dhe trajneri Shehi pritet të bëjë ndryshime në formacion. Nga ajo që është parë në seancat stërvitore, me shumë mundësi sulmuesi Ardit Hoxhaj do ta nisë nga minuta e parë. Vlonjati sa herë…

Finalja e Superkupës, Skënderbeu me mungesa

Skënderbeu e nis nesër sezonin e ri dhe luan për trofe. Përballë do ketë Laçin, skuadër që e mundi në finalen e Kupës së Shqipërisë me një penallti të kontestuar gjatë. Tanimë luhet për Superkupën dhe për të dyja skuadrat kanë ndryshuar…

Zyrtare, Ardit Hoxhaj kthehet te Flamurtari

Dashuria e parë nuk harrohet kurrë. Ardit Hoxhaj është kthyer në Vlorë pas 3 vitesh shtegtim, duke firmosur dhe duke u prezantuar sot. Në fakt, Sport Ekspres e kishte zyrtarizuar afrimin e sulmuesit që para një jave, lajm i konfirmuar më…