Browsing Tag

Arapi

Arapi: Optimistë për Europën, presioni ka qenë shumë i madh

Mbrojtësi i Teutës, Renato Arapi, u transferua me shumë bujë në muajin janar te “Djemtë e Detit” dhe që nga mbërritja e tij, ka qenë një nga titullarët stabël në formacionin e trajnerit Bledi Shkëmbi. Futbollisti me shumë eksperiencë ka…

Nuk kishte dyshime, Teuta zyrtarizon afrimin e radhës

Edhe pse ishte e konfirmuar, vetëm sot skuadra e Teutës ka zyrtarizuar afrimin e Renato Arapit. Mbrojtësi do të jetë pjesë e skuadrës bregdetare për pjesën e mbetur të kampionatit. Përmes një postimi në faqen zyrtare në Facebook, “djemtë e…

Nuk ka pushim te Teuta, Bushiç gjen golin dhe Arapi debuton

Teuta luajti dje përballë Flamurtarit në “Niko Dovana”, ndeshje e vlefshme për javën e 19-të të Superiore. Djemtë e drejtuar nga Bledi Shkëmbi nuk morën dot më shumë se një pikë përballë ekipit vlonjat, pavarësisht se luajtën thuajse gjatë…

Shkëmbi: Latif na gëzon, Arapi ka probleme

Trajneri i Teutës, Bledi Shkëmbi, është shprehur i kënaqur për lojën e skuadrës së tij në miqësoren ndaj Skënderbeut. Tekniku korçar foli pas ndeshjesh për “RTSH Sport”, ku preku çështjen e transferimit të Renato Arapit dhe rikthimin e…

Shkëmbi e zbulon: Ja problemi me transfertën e Arapit

Te Teuta kanë bërë vetëm një afrim gjatë merkatos dimërore. Trajneri  i skuadrës durrsake, Bledi Shkëmbi, ka folur në lidhje me strategjinë e klubit para mikrofonit të “RTSH Sport”. Tekniku korçar zbulon edhe problemet që Teuta po has në…

Zyrtare: Renato Arapi qëndron në Turqi, por ndryshon klub

Renato Arapi dhe Turqia, një marrëdhënie që ka funksionuar më së miri në dy sezonet e fundit, me mbrojtësin shqiptar që ka luajtur rregullisht sidomos sezonin e fundit te Boluspori, edhe pse nuk ia doli të realizonte ëndrrën e ngjitjes në…

Dy vjet pritje, Arapi shënon dhe fluturon si shqipojnë!

Një ndeshje kreu kundër Ankaragyçysë, një finale e vërtetë, rasti ideal që Renato Arapi të shënonte një gol me shumë peshë, të parin personal në Turqi. Luan te Boluspori prej verës së vitit 2016, por mbrojtësi durrsak e gjeti sot golin e…
where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online