MotoGP: Doviciozo e mbyll me fitore, shiu nxjerr jashtë Markezin dhe Rosin

Sot është zhvilluar gara e fundit në MotoGP për këtë sezon. Andrea Doviciozo ka arritur të…

Doviciozo i përulet kampionit: Markez bëri diferencën!

Mark Markez arriti të fitonte garën e Motegit në Japoni, duke u shpallur kampion bote në…

Doviciozo siguron “pole-position” në Japoni, Mark Markez e nis nga rreshti i dytë

Andrea Doviciozo ka arritur të jetë më i shpejti në provat zyrtare të Çmimit të madh…

MotoGP: Markez triumfon në Buriram dhe “prek” titullin e pestë, rikthehet Jamaha

Mark Markez ka fituar garën e Buriramit në MotoGP dhe është pranë fitimit të titullit të…

Spektakël i Dukatit, triumfojnë edhe në Austri

Një triumf i madh për Horge Lorencon në garën e Moto GP së Austrisë. 31-vjeçari me…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online