Paketa, Vinisius Zhunior dhe Anderson: Brazili i ri po lind!

Kombëtarja e Brazilit nuk ka vuajtur asnjëherë sa i takon talentit dhe cilësisë individuale, por vitet…

Zyrtarizohet data e duelit, Ilir Latifi zbarkon në Las Vegas

Ilir Latifi do të kthehet të kafazin e UFC-së më datë 29-dhjetor, ku do të ndeshet…

Dikur shkëlqente te Junajtid, mesfushori  përfundon në ligën e dytë turke

 Në futboll nuk janë të pakta raste ku futbollistë të caktuar shpërthejnë që në adoleshencë dhe…

Lacio kryen shitjen rekord, ikën ylli braziliani

Sulmuesi brazilian Felipe Anderson i ka dhënë fund bashkëpunimit me klubin e Lacios pas nëntë sezonesh…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online