Debutim zhgënjyes i Kompani, skuadra e Gurit befason Anderlehtin

Vinsent Kompani ka debutuar ditën e sotme në të parën sfidë si trajner. Futbollisti i njohur…

Befason Nasri, firmos për “gjigantin” belg

Samir Nasri ka vendosur ta vazhdojë karrierën e tij në Belgjikë. Futbollisti francez është prezantuar te…

Abazaj: Ju tregoj ç’më ndodhi në Belgjikë, ish-trajneri ma bëri mendjen rrafsh

Futbollisti shqiptar, Kristal Abazaj, ka qenë i ftuar në një lidhje direkte me emisionin “Zona Gol”…

Vetëofrohet Henri, në garë për ish-ekipin e Hasit

Tieri Henri gjendet pa punë që nga janari, periudhë kur u shkarkua nga stoli i Monakos.…

Konkurrenca në Belgjikë dhe konsultimi me Grezdën, Abazaj zbulon pse zgjodhi Osijekun

Kristal Abazaj u transferua ditën e djeshme në Kroaci tek Osijek. Në një intervistë për sajtin…

E ardhmja, kombëtarja dhe skuadra e zemrës: Të pathënat e Kristal Abazaj

Kristal Abazaj ka dhënë një intervistë për “Supersport”, ku ka folur për eksperiencën e muajve të…

Polemikë e re për Abazajn, kolegët aludojnë për ndërhyrje nga lart

Pas më shumë se katër muajsh pritje, Kristal Abazaj debutoi me fanellën e Anderlehtit këtë të…

VIDEO | Fenerbahçe nuk fal në Turqi, Astana fitore për kreun

Kanë përfunduar dy ndeshjet e para të raundit të katërt të fazës së grupeve në Europa…

Dhjetë transferimet më të këqija, Abazaj mes tyre

Në Belgjikë kanë nisur bëjnë bilancin pas dhjetë javësh kampionat dhe “voetbalnieuws.be” ka publikuar 10 transferimet…

Enigma Abazaj, sulmuesi nuk grumbullohet as në takimin e kupës

Transferimi i Kristal Abazajt tek Anderlehti ishte një hap shumë i rëndësishëm për karrierën e ish-sulmuesit…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online