“Receta” e Del Pieros për Championsin: Ja 7 kandidatët kryesorë, CR7 si Lebron Xhejms

25 vite më parë, Juventus luante në transfertë me Foxhian dhe gjatë pjesë së dytë, trajneri…

Rrëfehet Del Piero: Juventus çështje zemre, ja veprimi që do e bëja përsëri!

Aleksandro Del Piero është një legjendë e Juventusit dhe futbollit italian. Ish-kapiteni i bardhezinjve dhe Kampioni…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online