Browsing Tag

Alavesh

Kartonë të kuq dhe gola, Eibar ndal Alaveshin

Alaveshi është një nga surprizat më të bukura të Li Ligës në këtë sezon. Djemtë e Abelardos renditen në vendin e dytë në kampionat, ndërsa sot janë mposhtur në transfertë përballë Eibarit. Gola, kartonë të kuq për të dy ekipet, ndërsa tre…

“Çështja Çinari”, vjen reagimi nga pala spanjolle

Transferimi i Erald Çinarit te Deportivo Alavesh, është bërë një çështje problematike në Shkodër. Vllaznia pretendon se kalimi i mëngjarashit te klubi spanjoll është kryer pa dijeninë e tyre dhe me anë të dokumenteve të falsifikuara.…
where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online