Steven Gerrard vjen me shprehjen e vitit për Mbappe: Ka parë finalen e Realit të Madridit sot dhe ka menduar…si i thashë JO!

Steven Gerrard ka komentuar finalen mes Realit të Madridit dhe Liverpool në Champions League. Mbappe do të merrte vendimin përfundimtar pak ditë më parë duke rinovuar me PSG, pavarësisht se ishte shumë pranë kalimit te madrilenët.

Për këtë arsye, Gerrard ka ardhur me shprehjen e vitit duke treguar pendesën e madhe të francezit. “Sigurisht që ka menduar që të shtojë më tepër pasurinë e tij. Por në aspektin e futbollit, nuk mendoj se do të jetë një mbrëmje e qetë për Mbappe që pasi ka parë ndeshjen, do të mendojë me veten: “I thashë jo dhe nuk shkova te një ekip që ka fituar 14 trofe europian”, tha Gerrard. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online