“Ku është sezoni tjetër? Në Stamboll”? Jurgen Klopp nuk dorëzohet pas humbjes në finale: Rezervoni hotelin

0

Liverpool ka humbur finalen e Champions League-s kundër Realit të Madridit me rezultatin 1-0. Por Jurgen Klopp nuk dorëzohet dhe premton se do të kthehen përsëri në finale sezonin e ardhshëm. “Rezervoni hotelin”, ishte batuta e bërë nga gjermani.

“Kam një parandjenjë të fortë se do të vijmë përsëri. Djemtë janë vërtet konkurrues. Është një grup i jashtëzakonshëm së bashku. Ne do të kemi një grup të jashtëzakonshëm sezonin e ardhshëm. Ku është sezoni tjetër? Në Stamboll? Rezervoni hotelin”, ka deklaruar Jurgen Kloppi./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.