Stadiumi i ri në Fier, këto pamje të projektit janë fantastike!

0

Qyteti i Fierit do të bëhet me stadium të ri. Një investim i qeverisë shqiptare dhe Federatës Shqiptare të Futbollit, ndërkohë që presidenti Armand Duka para pak kohësh edhe ka qenë në një takim me kryebashkiakun Armando Subashi.

Ky i fundit nuk ka duruar dhe ka publikuar një video, ku tregon edhe se si do të duket stadiumi i ri. Pamjet janë fantastike, të paktën në video. Gjithsesi duhet pritur që fillimisht të nisin punimet dhe më pas të shikohet produkti përfundimtar.

E keni parë projektin e Stadiumit të ri të Apolonisë?Tashmë gjithçka është dakordsuar. Një bashkëfinancim i FSHF-së,…

Gepostet von Armando Subashi – Faqja Zyrtare am Donnerstag, 27. Juni 2019

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.