Stërvitja e parë e epokës “Panuçi”, mungon Hyka

0

Kombëtarja e Shqipërisë ka nisur seancën e parë stërvitore në stadiumin “Selman Stërmasi”, për dy ndeshjet e  muajt shtator me Litenshtejnit dhe Maqedoninë. Trajneri Panuçi nis kështu udhëtimin e tij  në stolin kuqezi. I vetmi lojtar që nuk ka ardhur ende është mesfushori Jahmir Hyka. Shtatshkurtri, i cili angazhohet në kampionatin amerikan ka pasur një udhëtim më të gjatë dhe do të bashkohet nesër me skuadrën. Mungesë me arsye, por e paralajmëruar, është edhe ajo e Migjen Bashës, i cili sot luan për Barin kundër Çezenës dhe nesër do jetë në Tiranë.

 I pranishëm në stadium është dhe kreu i FSHF-së, Armand Duka.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online