Skënderbeu “peshkon” mirë, 5 rivalë mediokër

0

Skënderbeu ka mësuar 5 emrat prej nga do të dalë rivali në Europa League.

Duke qenë në vazon e favoritëve, Skënderbeu priste short të mirë dhe ashtu ka ndodhur.

Pesë kundërshtarë mediokër, njëri më i dobët se tjetri, nga Moldavia, Andorra, Gjibraltari, Luksemburgu e San Marino.

Lincoln (GIB)
Progrès Niederkorn (LUX)
Zaria Balti (MDA)
Folgore (SMR)
Sant Julià (AND)

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online