Skënderbeu në fushë, por ngec ndaj Pobedës

0

Skënderbeu nuk ka zgjedhur që të bëjë një pushim absolut, pasi sot ka zbritur në fushë, duke sfiduar Pobedën e Maqedonisë. Edhe pse ndeshja ka prodhuar 4 gola, ndeshja është mbyllur në barazim 2-2.

Të besuarit e Shehit arritën që të përmbysnin me golat e Gripshit dhe Zikon, pasi ishin maqedonasit që arritën të shënonin të parët.

Ndeshja e radhës për Skënderbeun do të jetë ndaj Veleçikut për Kupë, por vëmendja është për sfidën me Flamurtarin, që ndan vendin e parë në klasifikim.

Skënderbeu 2-2 Pobeda

Gripshi 45’, Ziko 55’

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.