Skënderbeu luan me drita ndaj rivalit nga Andorra

0

Tirana e Partizani do “digjen” nën diellin e nxehtë të Tiranës, duke i luajtur në orën 17.00 ndeshjet shtëpiake në Europa League, por nuk do të bëjë të njëjtën gjë Skënderbeu.

Klubi korçar ka punuar me largpamësi prej vitesh dhe ndriçimi i stadiumit “Skënderbeu” përmbush parametrat e nevojshëm, ndaj sfida e javës së ardhshme kundër Sant Hulias nga Andorra do të luhet në orën 20.00 të së enjtes, me ndriçim dhe në temperatura mjafton komode.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online