VIDEO/ Shkaktoi të qeshura gjatë transmetimit, gazetari e pyet në anglisht dhe vjen përgjigja: Jam shqiptar, unë jam kamarieri

0

Në emisionin “Sport Magazine” që transmetohet në “Ora News” ka pasur edhe momente gazmore. Teksa të gjithë tifozët e Feynord ishin mbledhur së bashku duke kënduar në kor, gazetari Altin Sulce ka tentuar që të intervistojë një prej tyre.

Por menjëherë vjen edhe përgjigja gazmore teksa personi i zgjedhur i kthehet: “Jam shqiptar, unë jam kamarieri këtu”, tha personi dhe kjo shkaktoi të qeshura të mëdha. /Sport Ekspres/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by RTV ORA (@rtvora)

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.