Silvinjo do të flas për ndeshjet finale që na dërgojnë në Europian dhe Armando Brojën, zbulohet dita dhe ora

Silvinjo ka bërë të ditur listën e lojtarëve që do të grumbullojë për dy ndeshjet e fundit, ku Shqipëria pritet që të shkojë zyrtarisht në Europianin e Gjermanisë. Kuqezinjtë do të përballen në transfertën e Moldavisë dhe në shtëpi me Ishujt Faroe.

Një emër i ri si Arbnor Mucolli është grumbulluar, ndërsa nga ana tjetër vihet re mungesa e Armando Brojës. Silvinjo do të dalë në konferencën për shtyp nesër në orën 11, ku në praninë e gazetarëve do të diskutohet shumëçka rreth Kombëtares. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online