Shehi: Vuajtëm 45 minuta, por besoj shumë te kualifikimi

0

Portieri Orges Shehi luajti ndeshjen e tij numër 300 në karrierë me Skënderbeun në Mlada Boleslav dhe ishte më i miri në fushë, duke evituar disa gola të sigurt në pjesën e parë. Ajo pjesë e parë e shqetëson shumë Shehin, i cili e pranon se ato 45 minuta duhen evituar në Elbasan, ku beson shumë te kualifikimi.

Pas zbritjes në Rinas, portieri veteran tha: “Na koinçidoi ndeshje e vështirë, për vetë faktin se nuk arritëm të kapnim ritmin e tyre, ndoshta edhe për shkak të fushës dhe ambientimit me terrenin, sidomos në pjesën e parë. Ishte një ndeshje me dy tablo, por në pjesën e dytë u rikthyem aty ku duhej dhe u paraqitëm mjaft mirë. Pjesa e parë linte shumë për të dëshiruar.

“Tani e njohim edhe më mirë kundërshtarin dhe do të bëjmë maksimumin për të siguruar kualifikimin dhe shpresat janë shumë të mëdha. Mendoj dhe shpresoj shumë se do t’ia dalim mbanë”.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online