Sërish disfatë, Magani në fije të perit

Trepça ’89 e Gugash Maganit e ka nisur shumë keq kampionatin, sepse edhe sot është mundur, 1-0 në Gjilan, për javën e tretë të Superligës së Kosovës.

Barazimi ndaj Feronikelit në debutim krijoi shpresa të mëdha, por më pas erdhi humbja shtëpiake ndaj Prishtinës dhe sot humbja e dytë rresht.

Skuadra e drejtuar nga Sadat Pajaziti shënoi me Sezar në minutën e 32-të dhe pati edhe fatin me vete, sepse portieri Kaçiu i priti një penallti Mirçevskit të Trepçës ’89.

Është shumë herët, por në Kosovë nuk durojnë shumë dhe mund të thuhet pa frikë se Magani rrezikon shkarkimin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online