Sarri: Uillian? Të gjithë do e donin në ekip

0

Mauricio Sarri e ka shprehur hapur se nuk i pëlqen aspak që lojtarët e tij të jenë në qendër të vëmendjes mediatik. Ai vetë është ndalur të komentojë për brazilianin Uillian që përflitet gjithnjë e më shumë se do të transferohet në Spanjë, me Barcelonën dhe Realin që kanë shfaqur interes për të.

“Nuk jam aspak i kënaqur me situatën që krijohet. Është mjaft e çuditshme. Unë mendoj se ai është një lojtar me shumë cilësi dhe çdo skuadër do e donte në ekip”.

Uillian nuk është me skuadrën, pasi siç raportohet ai ka probleme me dokumentacionet. Gjithsesi zërat për një largim të mundshëm janë të shumta.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.