Sadiku kalon kontrollet mjekësore, gati firma me Legian

0

Armando Sadiku është praktikisht i Legias së Varshavës.

Sulmuesi i kombëtares sonë praktikisht ka mbyllur gjithçka, sepse nga Polonia vijnë lajme se sot paradite ka kaluar me sukses kontrollet mjekësore.

Kjo do të thotë se pasditen e sotme do të mbyllen detajet e fundit në kontratë, para firmës dhe prezantimit.

Sadiku e mbylli sezonin në mënyrë fenonenale, por pas kthimit te Zyrihu ka vendosur të ndryshojë klub dhe tani largohet përfundimisht nga Zvicra, aty ku u bë i famshëm.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online