Ronaldo reagon ndaj akuzave për përdhunim: Spektakël mediatik

0

Kristiano Ronaldo ka thyer heshtjen në lidhje me akuzat për përdhunim që rëndojnë ndaj tij nga modelja amerikane Kethrin Majorga. Portugezi ka dalë me një deklaratë në rrjetet sociale, ku i cilëson akuzat ndaj tij si spektakël mediatik.

“Dënoj forcërisht akuzat që janë vënë ndaj meje. Përdhunimi është një krim djallëzor që shkon kundrejt çdo gjëje që unë jam dhe besoj. I gatshëm aq sa mund të jem, unë refuzoj të ushqej spektaklin mediatik të krijuar nga njerëz që synojnë të promovojnë vetën në kurrizin tim”, shkruhej në postimin e yllit të Juventusit.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.