Ronaldo mbush 74, Portugalia pushton Rusinë

0

Mjafton i zakonshmi Kristiano Ronaldo: Portugalia mund 1-0 Rusinë dhe që tani sheh e qetë nga gjysmëfinalet e Kupës së Konfederatave.

Luhej në Rusi, por pak u vu re avantazhi i faktorit fushë.

Tepër superiore Portugalia, që shënoi që në minutën e tetë, goli i 74-t për Ronaldon me ekipin kombëtar, tepër e ngadaltë dhe e frikësuar Rusia.

Andre Silva luajti titullar këtë radhë dhe sulmuesi i Milanit për pak shënoi në startin e pjesës së dytë.

Rusia e rriti nivelin e lojës në 30 minutat e fundit, por krijoi pak rreziqe, ndaj një Portugalie mjaft solide, edhe pse mbetet problem shënimi i golit.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online