Ronaldo i mori 7-ën, Kuadrado hap sondazh për numrin e ri

0

Transferimi i Kristiano Ronaldos te Juventusi, nuk ka kaluar pa pasoja për sulmuesin anësor të Juventusit, Huan Kuadrado, i cili i ka dorëzuar legjendës portugeze numrin e tij emblemë, 7-ën.

Por, kolumbiani e ka marrë me sportivitet këtë gjë dhe ka menduar një ide krejt origjinale për mënyrën e përzgjedhjes së numrit e tij të ardhshëm. Në llogarinë e tij në rrjetin social “Twitter”, Kuadrado ka hapur një sondazh për fansat me katër alternativa për numrin e tij të ri.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.