Roma nis zhvendosjen drejt Shqipërisë, mbrërrin në Durrës autobusi i verdhekuqve

0

Roma do të mbërrijë në Tiranë për të zhvilluar finalen e Ligës së Konferencës, e cila do të luhet më 25 maj në “Air Albania”. Murinjo së bashku me stafin dhe lojtarët do të jenë në Trigoria deri pasditen e nesërme për të përgatitur finalen kundër Fejnordit, por klubi ka nisur të lëvizë logjistikën e tij.

Autobusi i verdhekuqve ka zbarkuar në portin e Durrësit, ku mbërriti pas një udhëtimi me target nga Pulja. Brenda tij gjendeshin edhe pajisjet e nevojshme për skuadrën e Romës për të zhvilluar stërvitjen e fundit në Tiranë, ndërsa ditën e nesërme do të presë ekipin në aeroport për ta transportuar drejt hotelit./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.