Roma “buzëqesh” më në fund, Toti : Ishim me fat, por kujdes nga Porto

0

Roma do të përballet me Porton në raundin tjetër të ligës së kampionëve.  Kundërshtar  ky, realisht i lehtë, duke parë se mund të shkonte shumë keq.

Legjenda e Romës, Toti u ndal të flas për mediat menjëherë pas shortit : “Ishim me fat, por nuk duhet të nënvlerësojmë aspak Porton. Ata janë të parët në kampionatin portugez. Ne kemi nevojë për vazhdimësi. Kemi dy muaj kohë për t’u përgatitur. Sa i përket kampionatit, do na duhet të stërvitemi shumë pasi ndeshemi me një nga ekipet më të forta në europë, Juventusin”

Ekipi nga kryeqyteti Italian po kalon një moment shumë të vështirë dhe marrëdhënia e klubit me tifozët është nga më të këqijat e mundshme. Roma e këtij sezoni, në të vërtetë, nuk ngjan më atë të sezonit të kaluar.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.