Rigjeti golin pas shumë kohësh, vjen vlerësimi për Sadikun

Loret Sadiku shënoi golin e parë me ekipin e Kasimpashës. Mesfushori shkatërrues hapi serinë e golave në fitoren shtëpiake me rezultatin 4-1 kundër Beshiktashit, duke shënuar një gol shumë të bukur. Sadiku nuk shënonte prej më shumë se dy vitesh, ndërsa shp

Kjo fitore e ngjiti Kasimpashën në vendin e katërt me 29 pikë, aq sa ka dhe Trabzonspori i vendit të dytë dhe Gallatasaraji i vendit të pestë.

27-vjeçari shqiptar zhvilloi një ndeshje shumë të mirë dhe një gjë e tillë mori vlerësimin e duhur. Sadiku u shpall pjesë e formacionit më të mirë të javës, diçka totalisht e merituar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online