PSG nuk heq dorë, do lojtarin e Milanit!

0

Merkato në Itali është mbyllur, por jo jashtë saj… Aty ku klubet e mëdha, të mesme dhe të vogla janë duke projektuar goditjet dhe shitjet e fundit…

Kështu, sipas asaj që ka mësuar “Milanneës”, PSG vijon të ndjekë mbrojtësin kuqezi, Rikardo Rodriguez, që në botërorin rus shkëlqeu me Zvicrën.  Edhe Vendel dhe Luis Felipe në radarë…

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.