VIDEO/ Nuk ka gola në Beograd, duartrokitjet i fiton arbitri italian

0

Po luhet aktualisht sfida mes Crvena Zvezdës dhe Salcburgut, e vlefshme për play-off të Champions League, por nëse në fushë nuk ka pasur gola (0-0) dhe shumë pak emocione, jashtë katërkëndorit, ose më saktë, vijëzimit, spektakli u dhuruar nga virojtësi Italian Alesandro Kostanzo, kolegu i Daniele Orsatos, që është edhe kryesori i ndeshjes…

Duke ndjekur një aksion në vijën fundore, në një pjesë të lagur të fushës së stadiumit “Rajko Miti?”, ai ka rrëshqitur… Sigurisht, pa pasoja, pasi është ringritur menjëherë…

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.