PSG e nis merkaton “zjarr”, francezët finalizojnë dy blerje!

0

Në Paris merkatoja nis zjarr, me kampionët e Francës që duket se kanë siguruar dy blerje menjëherë. Ander Herrera dhe Pablo Sarabia do të jenë lojtar të PSG-së.

Sipas “RMC Sport”, dyshja spanjolle do të prezantohet javën e ardhshme, me mesfushorin e Junajtid që do të vijë si lojtar i lirë, ndërsa anësori i Sevijas do të blihet për 18 milionë euro.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.