Prostitu.ta i shkakton panik lojtarit të PSG! E grab.it në makinë, por merr vetëm 200 euro nga portofoli

0

Një futbollist i PSG është gra.bitur nga një prostitu.të teksa po udhëtonte me makinë sipas asaj që raporton “Le Parisien”. Futbollisti i gjigandëve francez, emri i të cilit nuk bëhet publik, po udhëtonte me makinë në 26 tetor dhe do të ndalonte në semafor.

Në ato momente një prosti.tutë ka hyrë në makinën e tij dhe ka arritur që t’i marrë portofolin. Sipas raportimeve, femra mbante një objekt në dorë që ngjasonte me pis.toletën. Ndërkohë e gjitha kjo tentativë mund të thuhet se ka shkuar dëm pasi policia është vendosur në ndjekje të saj dhe në portofolin e lojtarit të PSG kishte vetëm 200 euro. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online